Radio Kontakt 89.3 FM

Radio Kontakt is the first commercial Albanian radio station.

Popular
About Radio Kontakt 89.3 FM
Location:
Tirana / Albania
Website:
http://www.radiokontakt.al/
Comments

Pershendeje jam Dhurata nga Komo ne Itali e ndjek me shum kenaqesi programin tuaj dhe ne qofte se keni mundesi te me bene te degjoj kengen e Ardit Gjebreas... Jon.. Me kete kenge desha te pershendes djalin Tim Jonin qe dje morì dipllomen si personal trajner Gjithashtu ju pershendes edhe ty Silva dhe Gentian qe ben dixhein. E te gjith degjuesit e Radios Kontakt ju flm dhe ju uroj nje dite te mbare

Shum Radio e mir me Programe te ndryshem argetues.

Pershendetje per mua jeni radio me e mire se na kenaqet me programacionet .jeni number one.

Leave a comment
Last Listened Radios
First listen a radio ;)
MyRadioBox

© Copyright 2022