Radio Shqip

Muzikë e zgjedhur Shqiptare.

Popular
About Radio Shqip
Location:
Tirana / Albania
Website:
https://shqipfm.al/
Comments

Shum muzike bukur😊! Do ishte mire te tregonte dhe titullin i kengeve😉

Radio shqip, nje drite ne erresiren e tallavase. Keni mbledhur ajken e muzikes shqiptare.

Shum muzike bukur😊! Do ishte mire te tregonte dhe titullin i kengeve😉

Radio shqip, nje drite ne erresiren e tallavase. Keni mbledhur ajken e muzikes shqiptare.

Bravo jeni një mrekulli Radio më e ndegjuar në Diasporë ju Lumtë

une kam zene rrenje tek kjo radio .i love this radio

Stacion i bukur por duhet qe ta degjosh nga telefoni cdo 5 min ta shtypesh se iken .per info kam internet full por ka shkeputje te shpeshta si bokser.flm nqs e rregulloni kte problem

Super ndjehem si ne Shqiperi. Respekte

Radio shumë e mirë dhe e dëgjojmë me kënaqësi por një sugjerim të vogël.... ndërrojeni ndonjëherë atë kasetën se na....... Të njëjtat këngë përditë. Flm.

Buenas tardes, felicitaciones por la buena música que difunden, saludos desde Perú!!

Faleminderit per ket mbremje te bukur. Ju pershendes nga Anglia Vasili

shume faleminers per muziken e bukur....gj t mirat

Leave a comment
Last Listened Radios
First listen a radio ;)
MyRadioBox

© Copyright 2022