MyRadioBox
Romana 89.3 FM

Romana 89.3 FM

Venezuela · Estado Carabobo

Romana 89.3 FM transmite desde el Estado Carabobo en Venezuela, ofreciendo una programación centrada en los ritmos y sonidos de la música latina. Los oyentes pueden sintonizar y disfrutar de la señal en vivo de Romana 89.3 FM directamente en línea a través de myradiobox.com desde cualquier lugar.

Radiouri recomandate pentru tine

Prezentare generală

Ce genuri joacă Romana 89.3 FM?

Romana 89.3 FM joacă pe aceste genuri:Latină

De unde emite Romana 89.3 FM?

Romana 89.3 FM emite din Estado Carabobo, Venezuela.

Pot asculta Romana 89.3 FM gratuit?

Da, poți asculta Romana 89.3 FM live și gratuit pe myradiobox.com.

În ce platforme pot asculta Romana 89.3 FM?

Ascultați Romana 89.3 FM de myradiobox.com, MyRadioBox Android și iPhone Apps.

Încorporează acest player

Adaugă acest player live pe propriul tău site web.

Recenzii

Încă nu există recenzii. Fii primul!