MyRadioBox
City Radio 89.7FM

Nigeria · Anambra

City Radio 89.7FM

Broadcasting from Anambra, Nigeria, City Radio 89.7FM delivers a focused blend of news, talk programming, and sports coverage for local and regional listeners. The station provides timely updates, engaging spoken discussions, and sports reports directly from the state. You can stream City Radio 89.7FM live online anytime on myradiobox.com to stay informed with daily news and conversations.

Site-ul ↗Twitter ↗Ultima verificare: 26 sept. 2026

Cât timp asculți

Rezolvă un puzzle sau pornește un cronometru de focus – postul continuă să cânte.

Radiouri recomandate pentru tine

Prezentare generală

Ce genuri joacă City Radio 89.7FM?

City Radio 89.7FM joacă pe aceste genuri:Știri, Discuție, Sports

De unde emite City Radio 89.7FM?

City Radio 89.7FM emite din Anambra, Nigeria.

Pot asculta City Radio 89.7FM gratuit?

Da, poți asculta City Radio 89.7FM live și gratuit pe myradiobox.com.

În ce platforme pot asculta City Radio 89.7FM?

Ascultați City Radio 89.7FM de myradiobox.com, MyRadioBox Android și iPhone Apps.

Încorporează acest player

Adaugă acest player live pe propriul tău site web.

Recenzii

Încă nu există recenzii. Fii primul!