MyRadioBox
Mix FM

Ungaria · Budapest

Mix FM

A budapesti Mix FM a lendületes tánczene és a nosztalgia világába kalauzol. Zenei kínálatában a disco, a retro dallamok, valamint a 80-as és 90-es évek dance felvételei szerepelnek. A magyarországi rádióállomás műsora egyszerűen és folyamatosan hallgatható online a myradiobox.com oldalon.

Cât timp asculți

Rezolvă un puzzle sau pornește un cronometru de focus – postul continuă să cânte.

Radiouri recomandate pentru tine

Prezentare generală

Ce genuri joacă Mix FM?

Mix FM joacă pe aceste genuri:Dance, Disco, Retro, Anii 90, Anii 80

De unde emite Mix FM?

Mix FM emite din Budapest, Ungaria.

Pot asculta Mix FM gratuit?

Da, poți asculta Mix FM live și gratuit pe myradiobox.com.

În ce platforme pot asculta Mix FM?

Ascultați Mix FM de myradiobox.com, MyRadioBox Android și iPhone Apps.

Încorporează acest player

Adaugă acest player live pe propriul tău site web.

Recenzii

Încă nu există recenzii. Fii primul!