MyRadioBox
Radio Primaton

Radio Primaton

Almanya · Schweinfurt

Radio Primaton bringt Pop, Oldies und die Hits der 80er Jahre direkt aus Schweinfurt ins Programm. Der deutsche Sender kombiniert beliebte Klassiker mit zeitlosen Popsongs für Hörer in ganz Deutschland und darüber hinaus. Auf myradiobox.com können Sie Radio Primaton jederzeit online im Livestream hören und die abwechslungsreiche Musikauswahl genießen.

WebsiteSon kontrol: 8 Eyl 2026

Senin için Önerdiklerimiz

Genel

Radio Primaton ne tarz müzikler çalmaktadır?

Radio Primaton şu tarzda müzikler çalmakta:80'ler, Pop, Eskiler

Radio Primaton nereden yayın yapıyor?

Radio Primaton, Schweinfurt, Almanya merkezli yayın yapıyor.

Radio Primaton'yu ücretsiz dinleyebilir miyim?

Evet, Radio Primaton'yu myradiobox.com üzerinden canlı ve ücretsiz dinleyebilirsiniz.

Hangi platformlarda Radio Primaton dinleyebilirim?

Canlı Radio Primaton dinlemek için myradiobox.com u ziyaret edebilir, MyRadioBox Android ve iPhone uygulamalarını yükleyebilirsiniz.

Bu oynatıcıyı sitene ekle

Bu canlı radyo oynatıcısını kendi web sitene ekleyebilirsin.

Yorumlar

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yapın!