Kiss Albania Radio

Krijuar ne 2017, Kiss Fm Albania eshte radio me e re ne kryeqytet e cila transmeton ne 98.5 MhZ dhe sjell hitet me te mira nderkombetare, lancimet me te reja. Drejtuar nje audience rinore dhe energjike. Kiss Fm Albania eshte aty 24 ore, ne cdo moment te dites dhe kudo ku ti ndodhesh.

Popular
About Kiss Albania Radio
Location:
Tirana / Albania
Website:
https://kissfm.com.al/
Comments

love the radio, nje nder radiot me te mira qe kam ndegjuar deri tani, kenge te zgjedhura qe te ben ta ndegjosh tere diten

Very good thank you, muzike e zgjedhur, flm

Leave a comment
Last Listened Radios
First listen a radio ;)
MyRadioBox

© Copyright 2022